breadcrumbs_revolution_theme

Шановний Покупець!

 

Будь ласка, уважно прочитайте цю Угода Користувача перед тим, як скористаєтеся послугами Інтернет-магазину compozit.com.ua

 Справжній текст є Угодою між Інтернет-магазином compozit.com.ua по території України має назву надалі «Інтернет-магазин» або «Сайт», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет -магазину compozit.com.ua

Покупець погоджується з умовами цієї Угоди шляхом проставлення відмітки в графі «З Умовами згоден» при оформленні Замовлення на сайті, або при оформленні Замовлення будь-яким зазначеним на Сайті способом.

До відносин між Покупцем і Продавцем (Інтернет-магазином) застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж (§ 2 Розділ ІІІ), а також Закон України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023-XII та інші правові акти, прийняті відповідно до них. Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Покупцем і Продавцем (Інтернет-магазином) з моменту оплати Товару Покупцем і видачі Продавцем (Інтернет-магазином) Покупцеві товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

 

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, згодою є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити товар на території України.

1.5. Товар оплачується тільки в гривнях при доставці товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

 

2. Інформація про товар.

2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

2.3. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.4. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.5. Інформація про гарантію на кожен товар вказуються в розділі "Характеристики". Якщо на товар поширюється тільки гарантія виробника - термін здійснення гарантійного ремонту або заміни товару по гарантії (у разі відсутності аналогічної моделі на складі) збільшується на час, який займає відправка пристрої виробникові і отримання від виробника справного або нового пристрою *, при цьому сам ремонт пристрою або його заміна не може проводитися більше 14 днів.

* Час, яке займає відправка пристрої виробникові і отримання від виробника справного або нового пристрою, становить від 8 до 12 тижнів.

 

3. Порядок придбання товарів

3.1. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону або оформлений самостійно на Сайті.

3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його аналогічним товаром, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

 

4. Доставка і передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єром по Львову та компанією Нова Пошта по території України.

4.2. Відправка замовленого товару по Україні здійснюється протягом 1-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційні свята не входять в число робочих днів.

4.3. Покупець у присутності кур'єра Інтернет-магазину виробляє приймання замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.

4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем, як у випадку, якщо доставка була проведена кур'єром, так і при отриманні товару у відділенні Нової Пошти.

4.5. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

 

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблений в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом оплати товару на картковий рахунок або передачі готівки кур'єрською службою.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.3. Прі не надходження коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

 

 

 

6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання у кур'єра або у відділенні служби доставки.

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики. Товар, який має сліди використання - поверненню не підлягає (сліди використання - будь-які зміни в товарі, що свідчать про його експлуатації за призначенням, для цифрової техніки це: встановлене або активований програмне забезпечення; призначені для користувача настройки; призначені для користувача файли; автоматично створювані папки, термін його служби) .

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця по робочих днях з 10-00 до 17-00.

6.4. Повернення товару передує звернення Покупця в Інтернет-магазин по електронній пошті info@compozit.com.ua або через "Заповнити форму" в розділі Контакти, з повідомленням про рішення повернути товар, причини прийняття такого рішення і для узгодження деталей.

6.5. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазина, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

 

7. Інше

7.1. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Інтернет-магазину не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

7.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

7.3. Зміни в дану Угоду можуть бути внесені Продавцем в будь-який час. Угода є дійсним з дати публікації на сайті. Заповнивши форму замовлення, Покупець погоджується з цією Угодою.

7.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.